Reckless Greek Gaming
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.


Greek Forum By RCS. CLAN
 
ΠόρταλΦόρουμΑναζήτησηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

 

 Fraps και η χρήση του

Πήγαινε κάτω 
2 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
unique^_^
Admin
unique^_^


Αριθμός μηνυμάτων : 68
Ημερομηνία εγγραφής : 05/01/2011
Ηλικία : 26
Τόπος : SALONIKA

Fraps και η χρήση του Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Fraps και η χρήση του   Fraps και η χρήση του EmptyΣαβ Ιαν 08, 2011 5:05 pm

To fraps είναι ένα πρόγραμα που θα σας βοηθήσει να τραβάτε βίντεο, ή και να βγάζετε εικόνες την στιγμή που παίζετε ένα παιχνίδι.
1) Κατεβάστε το από [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

2) Κάντε το install

3) Ανοίξτε το πρόγραμμα

4) Παντε "Movies". Εκεί μπορείτε να επίλεξετε το πλήκτρο που σας βολεύει. (F9 για εμένα) Αυτο θα είναι το πλήκρο που όταν το
πατάτε θα τραβάει βίντεο

5) Πάντε "Screenshot". Εκεί μπορείτε να επίλεξετε το πλήκτρο που σας βολεύει. (F11 για εμένα)
Αυτο θα είναι το πλήκρο που όταν το πατάτε θα βγάζετε μια εικόνα

6) Μπέιτε στο παιχνίδι που θέλετε να παίξετε και απολαύστε το πρόγραμμα

Fraps και η χρήση του F11p
Fraps και η χρήση του 53904175

Προσοχη! Όταν πατήσετε το πλήκτρο για να τραβήξετε βίντεο (F9 για εμένα) θα τραβάει βίντεο μόνο για 60 δευτερόλεπτα (1 λεπτό). Οπότε πρέπει να το ξαναπατήσετε αν θέλετε να συνεχίσετε. Α και για να ξέρετε οτι τραβάτε βίντεο θα πρέπει να σας δίχνει πάνω στην οθόνη σας κόκκινους αριθμους. Αν σας δίχνει κίτρινους σιμένει οτι δεν τραβάτε βίντεο.

Don't Forget to say THANKS

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mpastardos
Admin



Αριθμός μηνυμάτων : 46
Ημερομηνία εγγραφής : 05/01/2011
Ηλικία : 28
Τόπος : Eimai Malakas

Fraps και η χρήση του Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Fraps και η χρήση του   Fraps και η χρήση του EmptyΣαβ Ιαν 22, 2011 6:49 pm

ty
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://reckless-gaming.forumgreek.com
 
Fraps και η χρήση του
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Reckless Greek Gaming :: Προγράμματα-
Μετάβαση σε: